Fellépők

Összeírtuk azokat a fellépőket (énekesek, zenészek, színművészek, egyéb művészi társulatok, humoristák), akik az elmúlt 16 évben Szigethalomra látogattak. A lista azokat tartalmazza, akik a Városi Szabadidőközpont (vagy elődintézménye) szervezésében jöttek el.

100 Folk Celsius 2018
4forDance 2018
Ágoston Anita 2011, 2012, 2013
Akkezdet Phiai 2014
Anima Sound System 2013
Appril Project 2011
Arany Zsolt Bandátlan 2018
Arató Disco 2009
Bajor Imre 2009
Balázs Gergely hegedűművész 2014, 2018
Bangó Margit 2014
Barabonto 2012
Beatrice 2010
Bekecs együttes 2017
Belga 2012
Benkő Péter (színművész) és ifj. Szabó Gyula (énekes, gitáros) 2009
Bereczki Zoltán 2015
Bikini
Bojtorján 2009
Bon Jovi tribute
Bon-Bon 2010
Bordás Barbara, Boncsér Gergő (Operett Színház) 2012
Borsós István (tárogató) 2019
Brassdance 2014, 2018
Budai Gergő (dj) 2019
Budapest Bár 2013
But Enikő (gitár) 2018
Charlie
Cheerleaders 2018
Children of Distance 2014
Cosombolis 2009
CSAJ Rock Band 2012
Csemer Boglárka Boggie 2015
Csengeri Attila 2017
Csengeri Attila & Mahó Andrea (musical) 2010
Csepregi Éva és Végvári Ádám
Csík zenekar 2019
Csóka Gabriella, Horváth Kornél 2017
Csóka Gabriella, Horváth Kornél, Kozelka Noémi 2018
Csokhor kvartett (Csóka Gabriella és barátai) 2019
Csonka András
Danics Dóra 2016
Dér Heni 2017
Desperado 2009
Détár Enikő 2010
Dj. Cserhalmi 2017
Dj. Dominique és Thomx 2016
Dj. Mohared 2014
Dombóvári István (Dumaszínház) 2018
Dr. Magyar Lóránt 2019
Eőry Gábor és barátai 2012, 2013, 2014
Eőry Viki 2013, 2016, 2017
Fábián Éva 2017
Farkasházi Réka és a Tintanyúl zenekar 2016
Fazekas Tomi (dob) 2016
Feke Pál 2016
Fekete Dávid 2009
Féldecibel 2019
Fenyő Miklós 2014
FunkyPunky 2015
Gajdó Delinke (színművész) 2017
Galagonya bohóc 2018
Galla Miklós 2015
Ganxsta Zolee és a Kartel 2015
Gáspár Laci 2019
Gáspár Pál (bendzsó) 2017
Glória zenekar 2009
Grecsó Krisztián és Hrutka Róbert 2019
Gryllus Vilmos 2014
Guca Partyzans 2019
Gulyás László vándormuzsikus 2019
Győzike
Holló Együttes 2014
Hooligans 2010
Hősök 2017
Inti és a Reggaester 2010
Irigy Hónaljmirigy 2010, 2019
Jambalaya 2018
Janicsák Veca 2012
Jolly 2011
Jolly és a Románcok 2010
Jolly és Suzy 2012
Kállay Bori 2016
Kamarás Iván 2018
Kasza Tibor 2016
Keresztes Ildikó 2011
KFT 2018
Kifli zenekar 2019
Kis Grófo 2016
Kiskalász zenekar 2018
Kóbor Jácint 2017, 2019
Kolompos 2017
Koós János 2009
Koós Réka
Korda György és Balázs Klári
Kökény Attila 2011
Labos-Szalavári Adrienn 2015, 2016
Lackfi János 2017
Ladányi Patrícia 2013
Lagzi Lajcsi és zenekara 2013
Leblanc Győző és Tóth Éva 2014
Led Dance 2018
LL Junior 2017
Magashegyi Underground 2012
Magyar Tekerőzenekar 2009
Majorosi Marianna 2017
Marosi Zoltán (harmonika) 2017, 2019
Maszk bábszínház 2017
Melody Mix 2015, 2016, 2017
Mező Zoltán 2013
Mikola Péter 2012
Mocsár Árpád 2013, 2014, 2015, 2016, 2018, 2019
Mohai Tibor (Moha bácsi) 2011
Molnár György harmonikaművész 2017
Mr. Joe 2012
Nemcsák Károly és Tolcsvay Béla 2017
Nótár Mary 2015
Ocho Macho 2018
Opitz Barbara 2019
Oszvald Marika 2017
P.Box + Kálmány György (Dinamit) 2010
Pa-dö-dö
Palotai Ferenc (trombita) 2011
Pápai Joci 2018
Piramis 2013
Prekovac együttes 2017
Puskás Peti 2013
Rácz Gergő 2018
Ráskó Eszter (Dumaszínház) 2018
Reggaester 2009
Republic
Rippel Ferenc 2009
Rocktenors 2012
Rosta Géza 2010
Salami Brothers 2008
Serényi Zsolt és Vajtó Laci – Gastro Stand Up 2018
Sindely Gábor “Süni” 2017, 2018
Singh Viki 2018
Smith and Friends 2017
SP 2011
Steve Taylor Szabó 2013
Sub Bass Monster 2011
Szabó Ádám (harmónikás) 2011
Szandi 2015
Szekeres Adrienn 2008
Székhelyi József 2016
Szent Martin
Szente-Veress Adrienn (Dumaszínház) 2011
Sziget Színház 2015
Szinetár Dóra 2016
Szkítia 2011
Szulák Andrea 2019
Take Cover (Hujber Tibor és barátai) 2018, 2019
Tankcsapda 2016
Taskovics Judit, Turpinszky Béla (színművészek) 2009
Téka Zenekar 2010
The Apples 2013
The Bits 2013
Tihanyi Vándorszínpad 2018
Tilinger Attila (Házibuli Attilával) 2010
Tomm Laurey (dj) 2012
Tornádó zenekar 2009
Tóth Andi 2015
Tóth Attila 2013, 2014
Tóth Gabi 2011
Tóth Vera 2019
Trafik Jam 2012
Trabarna (Dumaszínház) 2010
Tüdőfej és a Szökevények 2013
Urbán-Szabó Fanni 2013, 2016, 2018
V8 2013
Vándor Éva 2014
Váradi Zoltán “Zolo” 2019
Vincze Lilla 2014
Vujity Tvrtko 2015
Wall Street 2010
Willpower 2013
Wolf Kati 2012
Zámbó Krisztián 2011
Zorall 2010
Zséda 2008
Zsuzsa néni közbelép

 

Share your thoughts